بزرگترین تغییر دهنده های بازی جهانی

برای تغییر باید با تمام وجود بخواهید ، تصمیم بگیرید و عمل کنید ، اینکه گوشه ای بنشینید و آرزوی تغییر کنید چیزی را تغییر نخواهد داد - مولتی من - چند برابر شوید - توسعه مهارت فردی برای کسب ثروت و موفقیت

برای آماده شدن در مقابل اتفاقات و تغییراتی که در دنیای کنونی وابسته به تحولات عظیم است ، باید برخی تغییرات را به نحو عالی درک کرده و با آنها همراه شویم. این تغییرات شکست ها و تحولات زیادی در صنایع و حرفه های مختلف ایجاد خواهند کرد که بیشتر آنها حول این پنج حوزه خواهند بود که در زیر توضیح داده شده است. این پنج مورد بزرگترین گزینه های تغییر دهنده ساز و کار جهانی هستند که در این دهه به شدت تجربه خواهید کرد.

 

در زیر توضیحاتی داده شده است تا بتوانید برای حقایق جدید خود را آماده کنید ، دید بهتری نسبت به ایده های آینده داشته باشید و از همه مهمتر ، یاد بگیرید که چگونه برای رونمایی از شکوه خود ، از این عوامل استفاده کنید.

 

مواردی که به آنها اشاره خواهد شد ، توضیحاتی مختصر در مورد آنها وجود دارد که مشخص خواهد کرد چرا این گزینه ها به زودی و پس از اتمام این دهه ، بر جای بسیاری از ابزار و ادراک انسانی خواهند نشست.

ممکن است بگویید : “این اتفاقات بزرگ هیچ تاثیری بر من و کارم نخواهند گذاشت چون من شرکت تکنولوژیک نیستم. من فقط یک سالن زیبایی دارم ، یک معاملات املاک دارم ، یا یک بازاریاب هستم.”

 

اما در اشتباهید ، خیلی در اشتباهید. این ۵ گزینه بسیار مهم و خطیر هستند و تمام کسب و کار ها در جهان را شامل خواهند شد.

 

۱) واقعیت مجازی/واقعیت افزوده

صنعت سرگرمی یکی از بزرگترین صنایع در کل جهان است و نقش بسیار بزرگی در زندگی روزانه مردم دارد. اما واقعیت مجازی و واقعیت افزوده زندگی ما در زمینه های علمی ، پزشکی ، رسانه ای ، دولتی و … را تحت تاثیر قرار خواهد داد. و تاثیر موج وار بر همه این بخش ها بسیار عظیم خواهد بود.

 

۲) کلون کردن/ مهندسی بیوژنتیک

بله ، قرار است در دنیا انسان های کلون شده ، کودکان از پیش طراحی شده و اعضای بدن کاملا طبیعی کاشت شده داشته باشیم. و این مسئله یکی از سخت ترین و عمیق ترین معضلات اخلاقی بشر خواهد بود که تا کنون با آن روبرو شده است. تاثیرات آن بر امنیت ملی ، سلامت ذهنی ، سلامت فیزیکی ، طول عمر ، بیمه ، بازنشستگی و استخدام ( فقط چند مورد اشاره شد) به راحتی ذهن را مشغول خواهند کرد.

 

۳) شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی ، ساز و کار بازاریابی را به نحوی تغییر داده است که هنوز در ابتدای درک کامل آن هستیم. و قابلیت استریم ویدئو نیز سطح این ساز و کار را بیشتر و بیشتر کرده است. شبکه های اجتماعی هر چیزی را که در مورد برند فکر می کنید را به شدت تغییر داده است. این جریان بطور خرد کننده ای باعث تغییر در روابط ، سیاست ها ، رسانه ها ، حفظ حریم خصوصی ، حکومت و ارتباطات شده است.

 

۴) پرینت ۳ بعدی

حتی همین حالا هم گلوله ها و سلاح های کامپوزیتی تولید شده است که می توانند از بدن انسان و حتی تاسیسات امنیتی عبور کنند. پرینت ۳ بعدی ساز و کار تولید را بسیار بیشتر از هر چیز دیگری نسبت به دوران انقلاب صنعتی تغییر خواهد داد.

 

۵) اپلیکیشن های موبایل

دنیا به سرعت در حال رسیدن به تعداد ۵ میلیارد تلفن همراه هوشمند است. و نرم افزارهای موبایل مانند بازی ، سرگرمی ، پرداخت و سفارش ، ارتباطات و موارد جانبی و موارد بسیار بسیار بیشتر به این گوشی ها اجازه اجرای آسان عملیات های مختلف را می دهد. حتی این نرم افزارها می توانند بورد تجاری هر کسب و کاری را متحول کنند.

 

خب ، حالا وقت آن است که فکر کنید چگونه قرار است خود را برای واقعیت پیش رو درباره این پنج مورد آماده کنید؟

پاسخ : با پرسیدن سوالات صحیح

که در مطلب بعدی به آن اشاره خواهد شد.

 

دیدگاه ها بسته شده است