همکاری با مولتی من

همکاری در فروش مولتی من

همکاری در فروش محصولات دانلودی با سود مناسب

۵۰ درصد پورسانت فروش + ۵۰۰۰۰ ریال پاداش اولیه

 

امکان افزایش پورسانت تا ۶۰ درصد!

سیستم همکاری در فروش مولتی من با ۵۰ درصد پورسانت از فروش هر محصول یکی از بی نظیرترین سیستم ها در این زمینه می باشد با توجه به فروش گسترده و بالای این محصولات شما نیز می توانید با بازاریابی این محصولات بدون داشتن گرفتاری های فروش مانند بسته بندی ، خدمات پس از فروش و … درآمد قابل ملاحظه ای بدست آورید. مهم نیست که شما یک بازاریاب حرفه ای هستید یا یک فرد مبتدی و یا وبلاگ پربازدید یا کم بازدیدی دارید. در هر موقعیتی که باشید می توانید از همین امروز همکاری خود را با ما آغاز نمایید و از ۵۰ درصد پورسانت فروش محصولات مولتی من نهایت استفاده را ببرید. فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش “ثبت نام همکار فروش”  که در پایین صفحه مشاهده می نمایید ثبت نام کنید.

با ثبت نام رایگان در سیستم همکاری در فروش مولتی من شما از دو امکان اساسی در پنل خود برخوردار خواهید شد:

1 – امکان افزایش پورسانت فروش تا ۶۰ درصد!

مولتی من در سیستم خود سطوحی را در نظر گرفته که همکاران عزیز با دستیابی به سطوح بالاتر شاهد افزایش پورسانت فروش خود خواهند بود.

جزئیات بیشتر این مورد در پنل کاربری قابل مشاهده است.

2 – امکان جذب زیرمجموعه و بهره مندی از سود فروش زیرمجموعه ها!

در سیستم همکاری در فروش مولتی من ، هر یک از همکاران عزیز می توانند برای خود ، اقدام به جذب زیر مجموعه نمایند و درصورتیکه فروشی از طریق هریک از این زیرمجموعه ها انجام گیرد، سودی جهت قدردانی از این همکار عزیز برای جذب این زیرمجموعه کوشا، از طرف مولتی من به ایشان تعلق می گیرد.

جزئیات بیشتر این مورد در پنل کاربری قابل مشاهده است.

البته توجه داشته باشید که این سود قدردانی با سود فروش کاملا متفاوت بوده و هیچگونه تاثیر منفی بر سود فروش فروشنده محصول نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر همکار B محصولی را بفروشد، ۵۰ درصد از سود فروش را دریافت میکند. حال اگر همکار A معرف ایشان باشد، او نیز ۱۵ درصد سود قدردانی دریافت می کند و در کل فرآیند این یک فروش، ۶۵ درصد سود به همکاران پرداخت شده است.

نحوه شروع کار و فعالیت؟

پس از ثبت نام از طریق لینک پایین این صفحه ، وارد دفتر کار خود شده و از لینک بازاریابی یا بنرها یکی از بنرها یا لینکهای موجود در آن را انتخاب نموده و در وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید اکنون اگر کسی وارد وبسایت یا وبلاگ شما شود و بر روی این بنرها کلیک نماید مستقیما به این محصول راهنمایی می شود. چنانچه خریدی نیز انجام دهد بابت هر خرید ۵۰ درصد پورسانت به حساب شما افزوده خواهد شد. می توانید این لینک ها را در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و … نیز منتشر کرده و فروش خود را به بیشترین حد برسانید.