استراتژی خدایان موفقیت : ۳ – هدف باید قابل اندازه گیری باشد

برای هر شخص ، در هر هدفی سقفی وجود دارد. هرگاه تصور به سقف اهداف نرسد ، خیال باطل است - حامد معز - مولتی من - چند برابر شوید - موفقیت و ثروت آفرینی

هدف یا مقصودی که ویژگی خاص  و تاریخ سررسید نداشته باشد

چیزی نیست جز یک آرزو

و قطعا قدرت یا شتاب بسیار ناچیزی دارد.

 

اگر از میانه راه به ما پیوسته اید ، شما را دعوت می کنم تا ابتدا بخش یک و دو را کامل بخوانید. برای درک بهتر و کامل این بخش لازم است تا کمی وارد مباحث علمی شویم.

 

هرچیزی در این جها ن از یک درخت سیب گرفته تا یک خودروی پورشه

و از یک قصر گرفته تا یک سیاره ، همه پر از انرژی هستند.

بزرگ فکر کنید

و انرژی بزرگی دریافت کنید.

 

در مرحله پایه از موجودیت ، همه چیز انرژی است. چیزی که ما از انرژی می دانیم این است که مرتعش می شود. در علم انرژی را “نرخ ارتعاشی یک فرکانس” می نامند.

انرژی بر اساس علم  فیزیک کوانتوم به عنوان ذره و موج آشکار می شود. این موج را “حالت معنوی” یا “حالتی از هیچ شکل” می نامیم.

حالا فکر کنید. فرکانس انرژی موج ها از دو دور در ثانیه (CPS) اندازه گیری می شود که موج هایی با حرکت بسیار کند است.

در اصل به قدری کند حرکت می کند که به نظر می رسد اصلا حرکت نمی کند.

نهایت ارتعاشی که تا کنون اندازه گیری شده است ، برای امواج کیهانی می باشد. امواج کیهانی با سرعت  ۱۰ میلیارد میلیارد CPS ارتعاش دارند. ۱۰ میلیارد میلیارد چقدر سریع است؟ این عدد یک ۱۰ با ۱۸ صفر روبروی آن است که واقعا دیوانه کننده است.

همچنین می دانیم که فرم های فیزیکی ، که آنها هم انرژی محسوب می شوند ، انرژی هایی با حرکت کند هستند. در حالی که امواج کیهانی ، امواج گاما ، فرابنفش و خیلی از موارد دیگر ، فیزیکی نیستند و با سرعت بسیار بیشتری حرکت می کنند.

خب ، ممکن است برای شما سوال شود که این مطالب چه ارتباطی با استراتژی خدایان موفقیت دارند؟

باید بگویم :  خیلی زیاد.

متوجه شدیم که فرم های فیزیکی فرکانس های کندتری دارند.  پس برای آوردن موج های انرژی از دنیای غیر فیزیکی افکار به دنیای فیزیکی نتایج ، باید امواج را به ذره تبدیل کنید. حواستان که هست!؟

و راه انجام این کار ، تعیین اهدافی است که ویژگی خاصی داشته باشند و قابل اندازه گیری باشند.

 

اهداف مبهم ،به  نتایج مبهم منجر می شوند.

یک هدف مشخص ،منجر به  نتایج مشخص و قابل اندازه گیری می شود.

 

 

در حالی که این مسئله ممکن است یک “دانش مشترک” برای افراد در انجام امور شخصی به نظر برسد، اما این اطمینان را به شما می دهم که تمرین و اجرای آن مشترک نیست.

 

 

چیزهایی که بصورت دانش مشترک به نظر می رسند

به ندرت اجرای مشترکی دارند.

 

 

جیمز ری می گوید :

” یادم می آید یک مرد متشخص پیش من آمد و گفت که خدا به من گفته است که امسال یک میلیون دلار به دست می آورم. من گفتم : واقعا؟ خیلی خوب است. از چه راهی؟ و او گفت : نمیدانم. فقط می دانم قرار است به دست بیاورم.

و به دست نیاورد.

منظور من این نیست که توانایی برای انجام کارهای افسانه ای را دست کم بگیرم. بلکه از روی تجربه می گویم : این اتفاقات بزرگ و غیرمترقبه بیشتر برای افرادی پیش می آید که آمادگی داشته باشند و اقدام مورد نیاز را انجام داده باشند.”

 

 

سرنوشت به کسانی که آمادگی و جسارت لازم را داشته باشند ، لطف می کند.

 

 

احتمال تجربه  شما از “همزمانی” مورد نظر کارل یونگ زمانی بیشتر است که در مکان مناسب و زمان مناسب ، با افراد مناسب ملاقات داشته باشید ، فرصت مناسبی دریافت کنید ، تصمیمات مناسبی بگیرید و نتایج مناسبی دریافت کنید.

 

در زندگی هیچ جادویی  در کار نیست ، اما زندگی سحرآمیز است.

 

 

اندازه گیری دقیق اهداف

چند مثال برای اندازه گیری اهداف :

“من می خواهم هیکل مناسبی داشته باشم” که با “تغذیه سالم و ورزش ۴ روز در هفته تا رسیدن به وزن مناسب (مثلا۷۵ کیلوگرم) ” امکان پذیر است.

“من می خواهم پدر/مادر خوبی باشم” که با “گذراندن یک ساعت اختصاصی در هفته با هر فرزند و صحبت با آنها در مورد موضوع مورد علاقه آنها یا هر کاری که از آن لذت می برند” امکان پذیر است.

“من میخواهم کسب و کاری موفق ایجاد کنم” که با “ایجاد کسب و کاری که حداقل ۳۰۰ میلیون تومان در سال از طریق فروش حق اشتراک های آنلاین به دست می آورد” امکان پذیر است.

هدف شما هرچقدر دقیق تر و قابل اندازه گیری تر باشد ، احتمال تجربه آن بیشتر خواهد بود. فقط با این روش می توانید امواج را به ذرات تبدیل کنید.

 

اگر نتوانید اندازه بگیرید ، به دست نخواهید آورد.

 

 

و این مسیر ادامه دارد.

 

دیدگاه ها بسته شده است