مولتی من چیست؟

مجموعه مولتی من با رویکردی جامع به اینترنت و توجه به پتانسیل های آن راه اندازی گردید. همه می دانیم روش هایی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد ، از راه اندازی کسب و کار اینترنتی گرفته تا همکاری در فروش خدمات و محصولات کسب و کار دیگران. حتی می توانیم بدون دخیل بودن در فروش ، از طریق نمایش تبلیغات درآمد داشته باشیم.

اما این موارد گزینه هایی از صد ها روش کسب درآمد از اینترنت و دنیای مجازی می باشند. امروزه سرویس های متعددی برای این امر وجود دارند و اگر اطلاعات کافی نداشته باشیم حتی ممکن است در دام افراد سودجو نیز قرار بگیریم.

با توجه به این مسائل و جهت آگاه سازی علاقه مندان به کسب و کار ها و درآمد اینترنتی ، این مجموعه راه اندازی شد تا تجارب گروه را در اختیار افراد مبتدی قرار دهیم و از حصول تجارب تلخ و تضرر مالی تا حد امکان جلوگیری کنیم. با توجه به نیاز اساسی  به پایه ریزی افکار و شخصیت درونی افراد فعال در این زمینه ، بخش مولتی مگ نیز راه اندازی گردید تا حرکت خود را بصورت علمی و گام به گام در این مسیر آغاز کنند.

 

در مولتی من چند برابر شوید - مولتی من چیست - مدیریت - کنترل افکار - مولتی مگ - باشگاه انگیزش

 

در حال حاضر مولتی من در چند بخش مختلف در خدمت افراد می باشد. این بخش ها عبارتند از :

مولتی مگ : مجله علمی پژوهشی مولتی من با رویکردی جامع بر کسب و کار ، مدیریت ، توسعه مهارت های فردی و موفقیت

فروشگاه مولتی من : محصولاتی اختصاصی از گروه مولتی من در زمینه کسب و کار اینترنتی ،  توسعه مهارت های فردی ، علوم مدیریتی و علوم انسانی

جشنواره های خلاقیت و نوآوری : با رویکردی بین المللی در حوزه تبلیغات و بازاریابی